Protēzisti ar tukšām rokām – Reimonds un Pjērs Žakāri

Protēzisti ar tukšām rokām – Reimonds un Pjērs Žakāri

20 vues • 18/01/2016 • 30:01

Šodien „Net for God” jūs aizved uz tikšanos ar Reimondu un Pjēru Žakāriem, diviem priesteriem, diviem neparastiem brāļiem: kopš 1967. gada viņi ir veikuši tūkstošiem kilometru, šķērsojot visu pasauli, lai dāvātu atvieglojumu vissnabadzīgākajiem, īpaši lepras slimniekiem. Saskardamies ar milzīgu postu un paļaujoties uz Kunga apredzību vairāk nekā paši uz saviem spēkiem, brāļi Žakāri ir kalpojuši, lai nostādītu uz kājām tūkstošiem cilvēku un atjaunotu viņu cieņu.

Pjērs un Reimonds Žakāri nāk no Bezansonas diecēzes Francijā. Kā misionāri viņi vispirms kalpoja lepras slimniekiem Kamerūnā. Bez jebkādas medicīniskas izglītības viņi izgudro lepras slimnieku ārstēšanas veidu un gatavo modernas protēzes, darinot tās no vietējiem materiāliem un pielāgojot katram cilvēkam. Šī efektīvā metode izplatīsies pa visu Āfrikas kontinentu un tiks izmantota ne tikai lepras slimnieku, bet arī visu citu cilvēku ārstēšanā, kuri zaudējuši kādu locekli.

Brāļu Žakāru misijas sirds ir Evaņģēlijs un dziļa cieņa pret cilvēku. Pastāvīgi saglabājot ciešu vienotību ar Kristu lūgšanā, viņi cenšas uzlūkot cilvēku tā, kā Dievs uz viņu skatās.

Tādējādi mazliet vairāk kā trīsdesmit gadu laikā brāļi Žakāri izveido 182 misiju punktus vairāk nekā 34 pasaules valstīs, kā vienīgo bagāžu ņemot līdzi sirds valodu un šo trako vēlmi mīlēt un glābt cilvēku par katru cenu.


Sākot no 1978. gada, Pjērs un Reimonds Bogotas pilsētā Kolumbijā, Dienvidamerikā velta
27 gadus kalpošanai sievietēm, kurām trūkst patiesas mīlestības - ielas meitām, izmantojot
to pašu sirds valodu.

Tagad viņi ir pātraukuši aktīvo misiju darbu un ir kalpošanā kontemplatīvu māsu kopienai Francijas Dienvidaustrumos. Viņi turpina savu misiju citā veidā, - svinot savu Kungu Euharistijā, klusumā, satiekoties ar tiem, kas ir viņiem apkārt. Tādējādi viņi sniedz atvieglojumu tiem, kam ir cita veida slimības - morālas un garīgas, kas ir kā apslēpta lepra, lai visbeidzot ikviens var iepazīt prieku būt Dieva Tēva bērnam.
This film is made by the Chemin Neuf Community for the International Ecumenical Fraternity, 'Net for God'.

For more information: www.netforgod.tv
To contact us: netforgod@chemin-neuf.org
moins

Langues :
Latviski
Chaîne: Net For God