Popiežiaus Pranciškaus istorija

Popiežiaus Pranciškaus istorija

509 vues • 10/01/2020 • 28:14

Nuo tada, kai 2013 metais buvo išrinktas, Popiežius Pranciškus kviečia Bažnyčią artėti prie žmonių ir sekant Dievo mums parodytu pavyzdžiu būti jautriais kiekvienam žmogui. Jis nori, kad Bažnyčia būtų atvira veikimui iš Dangaus, kad joje svarbiausia būtų Jėzaus asmuo ir atliekama tarnystė.
Norėdami geriau pažinti ir suprasti visas pirmojo iš Lotynų Amerikos kilusio Popiežiaus intencijas, turėtume nuvykti ten, kur prasidėjo jo istorija – į Argentiną, nes būtent šioje šalyje Jorge Mario Bergoglio gimė ir užaugo. Jo dvasinei tapatybei žymią įtaką padarė populiarioji kultūra ir įsikūnijimo pojūtis. Jis pajuto galingą gailestingumo dvasią, kad yra išgirstas ir Dievo pakviestas. Jo dvasinę tapatybę suformavo šv. Ignaco iš Lojolos naudota dvasinių pratybų technika – dvasinis atskyrimas, arba kitaip – geriausio sprendimo, kuris atitiktų Dievo valią konkrečioje situacijoje, paieška.
Žiūrėdami šį filmą turime galimybę drauge su CVX (Krikščioniško gyvenimo bendruomenės) nariais, sekti Popiežiaus Pranciškaus pėdomis – susitikti su drauge su popiežiumi dirbusiais jėzuitais, o taip pat tais, kurie jį pažinojo kaip Buenos Airių arkivyskupą.


Ce film est réalisé par la Communauté du Chemin Neuf via le réseau international de prière « Net for God ».

Pour plus d'informations : www.netforgod.tv
Pour nous contacter : netforgod@chemin-neuf.org
Pour nous aider : https://www.tipeee.com/net-for-god-fr
moins

Langues :
Lietuvių
Ce média est aussi disponible en :
English
Deutsch
(arabic) العربي
հայերեն (armenian)
Español
Magyar
Italiano
日本 (japanese)
Kirundi
Latviski
Malagasy
Polski
Português
русский (russian)
Česky
Original sous-titré
Français
Chaîne: Net For God

Regarder la bande-annonce

Kit d'animation

Intercession du mois

Viešpatie, išmokyk mus nuolatos paklusti Tavo Dvasiai, kad per ją galėtume pažinti visus mūsų Bažnyčios brolius ir paliudyti tavo suteikiamą džiaugsmą.

Parole du mois

Labai anksti, dar neprašvitus, Jėzus atsikėlęs nuėjo į negyvenamą vietą ir tenai meldėsi. Simonas ir jo draugai nusekė iš paskos ir suradę jį pasakė: „visi tavęs ieško“. Jis atsakė: „Eikime kitur, į gretimus miestelius, kad ir ten skelbčiau žodį, nes tam esu atėjęs“.

Mk 1, 35 - 38