Monsinjoras Pierre Claverie – Alžyriečių draugas

Monsinjoras Pierre Claverie – Alžyriečių draugas

105 vues • 23/01/2018 • 32:36

1991-2002 Alžyras : „juodasis dešimtmetis". Politinė ir demokratinė krizė, gili islamo krizė, nusinešusi 150 000 žmonių, daugiausiai alžyriečių ir musulmonų, gyvybių. Tarp kurių 19 brolių ir sesių vienuolių, 19 sėklų, kritusių į jų pasirinktą žemę. Jie save padovanojo Alžyro gyventojams. Jie mirė, kaip vieni iš jų, dovanai. Pierre Claverie, dominikonas, Orano vyskupas, yra vienas iš jų.
Gimęs Alžyre, kai šis dar priklausė Prancūzijai, šaliai paskelbus nepriklausomybę, nusprendžia susieti savo istoriją su alžyriečiais ir ryžtingai eiti į susitikimą su kitokiais žmonėmis. Jis tampa alžyriečių draugu, musulmonų draugu. Jis renkasi būti ten, kur yra Viešpats – žmonijos lūžio linijose. 1996 rugpjūčio 1ąją jis nužudomas prie vyskupijos durų drauge su Mohamed Bouchikhi, jaunu alžyriečiu, jį atvežusiu iš oro uosto.

Ce film est réalisé par la Communauté du Chemin Neuf via le réseau international de prière « Net for God ».

Pour plus d'informations : www.netforgod.tv
Pour nous contacter : netforgod@chemin-neuf.org
Pour nous aider : https://www.tipeee.com/net-for-god-fr
moins

Langues :
Lietuvių
Ce média est aussi disponible en :
Français
Deutsch
(arabic) العربي
Créole mauricien
Español
Magyar
Italiano
日本 (japanese)
Kirundi
Malagasy
Nederlands
Polski
Português
русский (russian)
Česky
Original sous-titré
English
հայերեն (armenian)
Chaîne: Net For God

Regarder la bande-annonce

Kit d'animation

Intercession du mois

Viešpatie, Tu pirmasis ėjai mūsų pasitikti, kai mes buvome toli nuo Tavęs. Suteik susitikimo su tuo kitokiu, skirtingu nei mes, kuris gali netgi mus gąsdinti, malonę. Ateik nuginkluok mumyse ir kitame esančią bet kokią agresiją, uždarumą, panieką, neapykantą.
Meldžiamės už Alžyro Bažnyčią, kad ji ir toliau būtų visiems Tavo meilės ženklas. Patikime Tau Chemin Neuf bendruomenę bei jos veiklą Tibhirine vienuolyne.

Parole du mois

Šio mėnesio Dievo Žodis yra paimtas iš Izaijo knygos 50 skyriaus, 4 ir 5 eilučių.

Viešpats Dievas davė man miklų liežuvį paguosti nuvargusį. Kiekvieną rytą Jis žadina mane, kad klausyčiau Jo mokymo; Viešpats Dievas atvėrė man ausis, aš nesipriešinau ir nesitraukiau.