Love Bridge (Lietuviu)

Love Bridge (Lietuviu)

529 vues • 03/07/2017 • 30:41

Šį lapkričio mėnesį Net for God mus kviečia nuvykti į Mauricijaus salą Indijos vandenyne, į šalį, kurioje sugyvena daug kultūrų, ypatingai traukiančią turistus iš viso pasaulio. Tačiau už šio rojaus įvaizdžio slepiasi augančio skurdo ir didžiulės nelygybės gyventojų tarpe realybė. Norint susidoroti su šiais iššūkiais, 2012 buvo pradėtas “Love Bridge” projektas.

Pagrindinis Love Bridge tikslas yra palaikyti šeimas, esančias žemiau skurdo ribos, bei joms padėti pagerinti savo gyvenimo kokybę, kad jos palaipsniui taptų nepriklausomomis. Šiam tikslui pasiekti Love Bridge suporuoja šeimas savanores, turinčias reikiamų priemonių, kad pagelbėtų įvairiais būdais, su socialiai pažeidžiamomis šeimomis, skatinant abipusį pasidalinimą, solidarumą ir draugystę.

Santykius iškeldamas į pirmą vietą, Love Bridge stengiasi nutiesti tiltus tarp turtingų ir vargšų, tokiu būdu sugrąžinant orumą, ateitį ir viltį labiausiai nuskurdusiems. Taip padedami solidarios tautos pamatai ateičiai.

Ce film est réalisé par la Communauté du Chemin Neuf via le réseau de international prière « Net for God ».

NFG_LT_15_11_

contact : netforgod@chemin-neuf.org
moins

Langues :
Lietuvių
Ce média est aussi disponible en :
Français
English
Deutsch
(arabic) العربي
հայերեն (armenian)
Créole mauricien
Español
Magyar
Italiano
日本 (japanese)
Kirundi
Latviski
Malagasy
Nederlands
Polski
Português
русский (russian)
Česky
Chaîne: Net For God

Regarder la bande-annonce

Kit d'animation

Intercession du mois

Viešpatie, mes tau patikime šiuos žmones, visas Nevyriausybines organizacijas, kurios kaip Meilės tiltas, darbuojasi, kad atsitrauktų skurdas, kad žmogus atgautų savo kilnumą. Kad tavo Šventoji Dvasia jiems suteiktų išteklius ir reikiamų jėgų, kad gerai tvarkytųsi šioje kasdieninėje kovoje. Suteik mums, suteik mūsų valdžiai švelnią bei skurdą ir kančią, esančią aplink mus, o ypač tarp didžiausių vargšų mūsų žemėje, atjaučiančią širdį. Duok savo akis, kad geriau matytume, savo širdį, kad labiau mylėtume, savo rankas, kad dar labiau dalintumėmės.

Parole du mois

Jėzus sakė savo mokiniams: „ Aš jums duodu naują įsakymą, kad jūs mylėtumėte vienas kitą. Kaip aš jus mylėjau, taip ir jūs mylėkite vieni kitus. Iš to visi pažins, kad esate mano mokiniai, jei mylėsite vieni kitus.“

Jono Evangelijos, 13 skyriaus, 34-35 eilučių