Love Bridge (Latviešu – Latvian)

Love Bridge (Latviešu – Latvian)

43 vues • 03/07/2017 • 30:41

Novembrī “Net for God” mūs aizved uz Maurīcijas salu Indijas okeānā. Tā ir multikulturāla valsts, pazīstama visā pasaulē kā iecienīts tūristu galamērķis. Bet šajā paradīzei līdzīgajā vietā arī paveras skats uz aizvien pieaugošu nabadzību un ļoti izteiktu nevienlīdzību iedzīvotāju vidū. Lai stātos pretī šiem izaicinājumiem, 2012. gadā tika aizsākts projekts “Love Bridge” (latv. – “Mīlestības tilts”).

“Love Bridge” galvenais mērķis ir sniegt atbalstu un palīdzēt ģimenēm, kas dzīvo zem nabadzības sliekšņa, lai uzlabotu to dzīves kvalitāti un tās pakāpeniski kļūtu patstāvīgas. Lai to īstenotu, “Love Bridge” iesaista brīvprātīgas ģimenes, kurām ir nepieciešamie līdzekļi, lai dažādos veidos atbalstītu sociāli mazāk aizsargātas ģimenes, liekot uzsvaru uz savstarpēju bagātināšanos, solidaritāti un draudzību.

Piešķirot prioritāti attiecībām, “Love Bridge” ceļ tiltus starp bagātajiem un nabadzīgajiem, tādējādi atjaunojot cieņu, dāvājot nākotni un cerību visatstumtākajiem. Ilgtermiņā tas sekmē solidāras nācijas veidošanos.

Ce film est réalisé par la Communauté du Chemin Neuf via le réseau de international prière « Net for God ».

NFG_LV_15_11_

Pour nous contacter : netforgod@chemin-neuf.org
moins

Langues :
Latviski
Ce média est aussi disponible en :
Français
English
Deutsch
(arabic) العربي
հայերեն (armenian)
Créole mauricien
Español
Magyar
Italiano
日本 (japanese)
Kirundi
Lietuvių
Malagasy
Nederlands
Polski
Português
русский (russian)
Česky
Chaîne: Net For God

Regarder la bande-annonce