Kad visi būtų viena – Otkomb‘o abatija (Hautecombe Abbey)

Kad visi būtų viena – Otkomb‘o abatija (Hautecombe Abbey)

196 vues • 01/02/2013 • 30:37

Šiandien Net for God jus kviečia į Otkomb‘o (Hautecombe) abatiją Savojoje, pietryčių Prancūzijoje, atrasti Dievo darbo grožį, kuris šioje nuostabioje vietoje nesiliauja žavėjęs jau daugiau nei aštuonetą amžių! Šią abatiją ant Buržė (Bourget) ežero kranto 1137 m. pastatė vienuoliai cistersai. 1922 m. joje įsikūrė benediktinai, o 1992 m. jie perdavė ją bendruomenei Naujas kelias (Chemin Neuf).

Ši abatija lieka ištikima savo pašaukimui: būti tylos ir maldos vieta, kuri kasmet priima tūkstančius žmonių iš visų šalių, visų krikščioniškų konfesijų. Rengiamos šventės ir rekolekcijos jaunimui, Kanos seminarai sutuoktiniams bei šeimoms, vienas po kito vyksta ekumeniniai kolokviumai – tiek daug progų patirti visiems žmonėms skirtą Jėzaus Kristaus išganymo galybę.

Ištisus metus abatija veikia kaip Tarptautinis ugdymo(si) centras, kuriame šešiasdešimt jaunuolių iš penkių kontinentų ir skirtingų Bažnyčių drauge dalyvauja tris arba devynis mėnesius trunkančioje biblinio, teologinio ir bendruomeninio ugdymo(si) programoje. Tai išskirtinė proga kiekvienam jų pasirengti savajai misijai – tarnauti Bažnyčioje ir pasaulyje.

Šiame filme daugelis jaunuolių liudija ir dalijasi Otkomb‘e (Hautecombe) išgyventa patirtimi: atsitraukimas į nuošalią vietą, persmelktas kasdiene asmenine malda ir Dievo žodžio klausymusi, bendruomeninis gyvenimas sudaro sąlygas svarbiausiai patirčiai – asmeniniam susitikimui su prisikėlusiu Kristumi; šis susitikimas perkeičia visą gyvenimą, gydo, atkuria, teikia gilią ramybę ir džiaugsmą.

Per eilę metų Otkomb‘o (Hautecombe) abatija tapo „Jėzaus mokinių“ mokykla, vienybės vieta, kurioje malonė veikia su visa Kristaus Meilės galybe, kurioje atleidimas tampa įmanomas ir kurioje griūna Bažnyčias bei kraštus skiriančios sienos.

This film is made by the Chemin Neuf Community for the International Ecumenical Fraternity, 'Net for God'.

For more information: www.netforgod.tv
To contact us: netforgod@chemin-neuf.org
moins

Langues :
Lietuvių
Ce média est aussi disponible en :
English
(arabic) العربي
Español
Magyar
Italiano
Chaîne: Net For God