Jos labai pamilo -Tėvas Latastas

Jos labai pamilo -Tėvas Latastas

460 vues • 11/01/2016 • 29:44

Šiandien Net for God mus kviečia pažinti Betanijos seserų domininkonių pašaukimą ir jų charizmos grožį. Ši vienuolių kongregacija, įsikūrusi daugelyje Europos šalių, kontempliatyviam gyvenimui suburia iš kalėjimo išėjusias, sunkią praeitį turėjusias moteris
ir taip pat moteris, kurių gyvenimas nebuvo toks „spalvingas“. Visos šios seserys vienuolės pasišvenčia Dievui gyvendamos gailestingumu grindžiamą kuklų bendruomeninį gyvenimą.
Tačiau kokia šio Betanijos domininkonių stebuklo pradžia? Šiandien jos gali gyventi
tuo „seseriškos bendrystės gailestingumu“ tik dėl to, kad jų pašaukimas grindžiamas vilties žodžiu. 1864m. jį dovanojo tėvas Jonas-Juozapas Latastas, prancūzas domininkonas, pakviestas vesti rekolekcijų Kadilako kalėjime (Žirondos regione, Prancūzijoje) bausmę atliekančioms moterims.
Tėvo Latasto ir Betanijos namų domininkonių istorija neša neįtikėtiną žinią, kaip Dievo gailestingumo galybė gali perkeisti širdis, ir šios žinios akivaizdoje abejingų nelieka!

Peržiūrėjus filmą siūloma pasiskirstyti grupelėmis ir pasidalyti šiuo klausimu:
Kas, šiandien klausantis tėvo Latasto vedamų rekolekcijų Kadilako kalėjimo moterims,
mane vidujai paliečia ir asmeniškai kalbina?

Šis filmas sukurtas Chemin Neuf (Naujojo Kelio) bendruomenės tarptautiniame maldos tinkle "Net for God" ("Tinklas Dievui").
Su mumis galite susisiekti el. paštu: netforgod@chemin-neuf.org
moins

Langues :
Lietuvių
Chaîne: Net For God