ISLĀMA IZAICINĀJUMI (3) Nav cita vārda kā vien Jēzus

ISLĀMA IZAICINĀJUMI (3) Nav cita vārda kā vien Jēzus

47 vues • 01/02/2010 • 34:45

Sērijas pirmajās filmās 2009.gada oktobrī un novembrī cisterciešu klostera priora Kristiāna de Šaržē liecība, kurš tika nogalināts 1996.gadā Atlasa kalnos Alžīrijā, kopā ar sešiem citiem brāļiem, kā arī holandiešu protestantu sludinātaja brāļa Andrē liecība mūs uzrunāja par būtiskiem jautājumiem attiecībā uz reliģiju dialoga teoloģiju – darbalauku, kurā šodien ir tik daudz darāmā!

Lai izskaidrotu mūsu nostāju, šī mēneša filmā esam lūguši kopienas Chemin Neuf biedru, teoloģijas doktoru un priesteri Etjēnu Veto komentēt atsevišķus Vatikāna II koncila tekstus par dialogu ar citām reliģijām.
Pēc tam ar savu redzējumu un pieredzi, kas iegūta 40 gadus dzīvojot starp musulmaņiem dalīsies priesteris Etjēns Reno, bijušais Āfrikas misionāru Balto tēvu vadītājs un bijušais Pontifikālā Arābu un islāma studiju institūta (PISAI) rektors. Visu savu dzīvi viņš vēlējies būt par tiltu starp reliģijām.

Lai vadītu jūsu tikšanos, mēs piedāvājam, lai jūs tikšanās sākumā iepazīstinātu visus ar galvenajiem punktiem par kuriem runā priesteris Etjēns Veto, kā arī, kurus skar filmā minētie Vatikāna II koncila teksti. (Tie atrodami šīs vēstules beigās).

Ce film est réalisé par la Communauté du Chemin Neuf via le réseau international de prière « Net for God ».

Pour plus d'informations : www.netforgod.tv
Pour nous contacter : netforgod@chemin-neuf.org
moins

Langues :
Latviski
Ce média est aussi disponible en :
Français
English
Deutsch
(arabic) العربي
հայերեն (armenian)
Créole mauricien
Español
Magyar
Italiano
日本 (japanese)
Kirundi
Lietuvių
Malagasy
Nederlands
Polski
Português
русский (russian)
Slovenský
Česky
Chaîne: Net For God