Haoksins un Krusts No Ķīnas līdz Sofijas Antipolisas draudzei Francijā

Haoksins un Krusts No Ķīnas līdz Sofijas Antipolisas draudzei Francijā

22 vues • 01/12/2009 • 30:32

Kā Dievs atklājas? Kā atpazīt Viņa darbību mūsu sirdīs?
Kā pasludināt Jēzus Kristus Evaņģēliju visām tautām?


Šī mēneša filma mūs ved no Ķīnas līdz pat Sofijas Antipolisas katoļu draudzei Francijas dienvidos. Aizraujošais Haoksina stāsts un tēva Žila Sandera liecība, kurš sevi veltījis Dieva Vārda pasludināšanai Francijā dzīvošajiem ķīniešiem, mūs aicina nopietni domāt par Ķīnas evaņģelizāciju (1,3 miljardi ķīniešu). Haoksins ir jauns ķīnietis no Šanhajas, kurš pēc Dieva iepazīšanas pieredzes savas pilsētas katedrālē ierodas Francijā un vēlas iepazīt kristiešu Dievu. Līdz tam viņš nekad nav savā dzīvē sastapis kristiešus! Sofijas Antipolisas draudzē viņš sāks savu ceļu pie Dieva… kas ietekmēs arī viņa līgavu Lili un viņa vecākus, kuri nāk no budistu kultūras.

Šādas liecības par to, kā Kristus pārveido dzīves ir daudz Svētā Pāvila draudzē Sofijā Antipolisā, kuru kopš 2001.gada vada kopiena Chemin Neuf. Priesteri, cilvēki konsekrētā celibātā un ģimenes – viņi visi izvēlējušies kalpot Baznīcai un draudzei, sekojot nabadzīgajam un pazemīgajam Kristum.

Izveidota milzīgā tehnoloģiskā parkā, kurā pavisam izvietoti 1300 uzņēmumi ar 30 000 darbiniekiem, šī kristiešu draudze bez paguruma sludina, ka satikšanās ar Kristu ir iespējama ikvienam cilvēkam!

Vairāki šīs draudzes cilvēki piekrita liecināt par savu personīgo pieredzi attiecībās ar Kristu, kā satikšanās ar Kristu pārveidoja viņu gimenes un profesionālo dzīvi, viņu attiecības… Viņu ticība mūs aicina ļauties Kristum atjaunot mūsu cilvēcisko gudrību un ieaicināt Viņu mūsu dzīvēs!

Ce film est réalisé par la Communauté du Chemin Neuf via le réseau international de prière « Net for God ».

Pour plus d'informations : www.netforgod.tv
Pour nous contacter : netforgod@chemin-neuf.org
moins

Langues :
Latviski
Ce média est aussi disponible en :
Français
English
Deutsch
(arabic) العربي
հայերեն (armenian)
Créole mauricien
Español
Magyar
Italiano
日本 (japanese)
Kirundi
Lietuvių
Malagasy
Nederlands
Polski
Português
русский (russian)
Slovenský
Česky
中国人 (chinese)
Chaîne: Net For God