Būt nomodā „Es iecēlu sargus”

Būt nomodā „Es iecēlu sargus”

26 vues • 01/11/2013 • 30:11

Aizvadīto mēnešu laikā, visā pasaulē – Brazīlijā, Ēģiptē, Francijā un citur, jaunieši izgāja ielās, lai tiktu politiķu sadzirdēti. Daži cīnījās par to, lai aizstāvētu kādas vērtības, citi, lai nosodītu vardarbību un netaisnīgus likumus, un vēl citi, lai pieprasītu demokrātiju.
Šie jaunieši izvēlās iesaistīties, lai iestātos par taisnīgumu, par patiesību, nevardarbīgā veidā publiskos pasākumos. Viņi kustās, ir nomodā, stāvot vai sēžot, dienu un nakti, lai sirdsapziņa neaizmigtu, lai atgādinātu politiķiem par viņu atbildību, lai atgādinātu cilvēcei par tās neatņemamiem pamatiem.
Viņi neatstāj nevienu vienaldzīgu, radot izbrīnu, sacelšanos vai tieši pretēji – prieku un cerību. Ja viņiem nav nekādi tieši ziņojumi, bet veids, konteksts, viņu mērķi, vai tiem nav kopīgas saknes un ieskatīšanās vēsturē?
Visas šīs kustības, kas izveidojās spontāni, un kas guva plašu rezonansi sociālajos tīklos, mums liek aizdomāties. Tas rosina mūsos pārdomas, tas mūs mudina saskatīt notiekošajā Svētā Gara aicinājumu un atbildēt uz to.

Ce film est réalisé par la Communauté du Chemin Neuf via le réseau international de prière « Net for God ».

Pour plus d'informations : www.netforgod.tv
Pour nous contacter : netforgod@chemin-neuf.org
Pour nous aider : https://www.tipeee.com/net-for-god-fr
moins

Langues :
Latviski
Ce média est aussi disponible en :
Français
English
Deutsch
(arabic) العربي
հայերեն (armenian)
Créole mauricien
Español
Magyar
Italiano
日本 (japanese)
Kirundi
Lietuvių
Malagasy
Nederlands
Polski
Português
русский (russian)
Slovenský
Česky
Chaîne: Net For God

Regarder la bande-annonce